WAH!!! uwais dah besar... PICTA uwais yang terbaru... sebelum balik rumah dr menghadiri kenduri kawen... singgah sekejap di TUNAS MANJA untuk beli barang dapur. uwais pun shoppim minuman yougart kesukaannyer, cheese sarapan paginyer, honey starnyer time tgk kartun...::p
comelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletecomelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletecomelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletecomelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletecomelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletecomelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletecomelnyerrr uwais nie....rase nk cubit jerr pipi die nieee...:)
ReplyDeletehe3... thanks dik:)
ReplyDeletebeso doh anak mu...wape KG doh nie
ReplyDeletetime nie dah 14kg... 30hb nie timbang semule... semangat weh!!! tak daya nak dukung dah...:)
ReplyDelete